Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 6306

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вроцлав Львів 6306 20-25/10/2019 щоденно 12:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вроцлав-Головний 16:52
Олава 17:10 17:11
Бжег 17:20 17:21
Ополе Головне 17:44 17:46
Люблінець 18:22 18:25
Ченстохова 18:51 18:58
Краків-Головний 20:34 20:42
Краків-Плашув 20:51 20:56
Бохня 21:29 21:30
Бжеско Окочим 21:38 21:39
Тарнов 21:54 21:56
Дебіца 22:14 22:15
Седзішув Малополскі 22:27 22:28
Жешов Головний 22:51 22:53
Ланьцут 23:07 23:08
Пшеворск 23:23 23:24
Ярослав 23:34 23:35
Радимно 23:46 23:48
Пшемисль Засані 00:05 00:06
Пшемисль Головний 00:09 00:46
Львів 06:10

Розклад у зворотньому напрямку