Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 51

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Вроцлав 51 19-26/10/2019 щоденно 12:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 23:40
Пшемисль Головний 03:10 04:40
Пшемисль Засані 04:43 04:44
Радимно 05:01 05:03
Ярослав 05:15 05:16
Пшеворск 05:26 05:27
Ланьцут 05:42 05:43
Жешов Головний 05:57 06:01
Седзішув Малополскі 06:17 06:18
Дебіца 06:30 06:31
Тарнов 06:48 06:50
Бжеско Окочим 07:04 07:05
Бохня 07:14 07:21
Краків-Плашув 07:49 07:50
Краків-Головний 07:58 08:03
Ченстохова 09:46 09:47
Люблінець 10:11 10:12
Ополе Головне 10:45 10:47
Бжег 11:09 11:10
Олава 11:19 11:20
Вроцлав-Головний 11:39

Розклад у зворотньому напрямку