Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 961

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Гадяч Ім.сергієнка Н.і. Кременчук 961 безпересадковий вагон з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 6:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Гадяч Ім.сергієнка М.і. 11:52
Осняги 12:10 12:11
Венеславівка 12:24 12:29
Коновалове 12:44 12:45
З.п.9 Км 12:51 12:52
Лохвиця 13:04 13:50
Бодаква 14:03 14:04
З.п.146 Км 14:11 14:12
Сенча 14:19 14:20
Дібровський К/з 14:35 14:36
Ромодан 14:55 15:05
З.п.185 Км 15:15 15:16
Хорол 15:48 15:51
Веселий Поділ 16:17 16:22
Глобине 16:48 16:51
Кагамлицька 17:32 17:34
Кременчук-Пас. 17:52

Розклад у зворотньому напрямку