Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 775

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 775 безпересадковий вагон з 27/10/2019 щоденно; відмінено 24,26,28,30/11, 2,4/12/2019 17:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 21:07
Богодухів 22:23 22:25
Кириківка 22:57 22:59
Тростянець-Смородине 23:17 23:20
Боромля 23:40 23:41
Суми 00:11 00:31
Білопілля 01:08 01:09
Ворожба 01:17 01:37
Путивль 02:05 02:07
Конотоп-Пас. 02:48 02:50
Бахмач-Пас. 03:12 03:14
Ніжин 04:01 04:03
Дарниця 05:14 05:16
Київ-Пас. 05:34 07:14
Долинська 11:33 11:51
Миколаїв Пас. 13:41 13:43
Херсон 14:27

Розклад у зворотньому напрямку