Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 765

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 765 безпересадковий вагон з 27/10/2019 щоденно (крім 2,4,6/12/2019); відмінено 25,27,29/11, 1,3,5/12/2019 17:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:52
Миколаїв Пас. 16:37 16:39
Долинська 18:33 18:51
Київ-Пас. 23:14 00:20
Дарниця 00:39 00:41
Бровари 00:55 00:56
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:47 02:49
Конотоп-Пас. 03:11 03:13
Путивль 03:57 03:59
Ворожба 04:27 04:47
Білопілля 04:56 04:57
Суми 05:36 05:56
Боромля 06:30 06:32
Тростянець-Смородине 06:51 06:53
Кириківка 07:10 07:11
Богодухів 07:44 07:46
Люботин 08:31 08:32
Харків-Пас. 09:00

Розклад у зворотньому напрямку