Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Мінськ 100 28/10-8/12/2019 по парних, при двох непарних 30,1,4 23:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 00:25
Синельникове-1 01:25 01:27
Павлоград-1 01:58 02:00
Лозова-Пас. 03:03 03:05
Харків-Пас. 04:52 05:20
Люботин 05:59 06:01
Богодухів 06:46 06:48
Тростянець-Смородине 07:45 07:50
Суми 08:46 09:06
Ворожба 09:55 10:15
Путивль 10:45 10:47
Конотоп-Пас. 11:29 11:49
Бахмач-Пас. 12:13 12:15
Мена 13:22 13:24
Сновськ 14:05 14:20
Городня 14:54 14:56
Хоробичі 15:21 15:56
Терехівка 17:25 17:55
Гомель-Пас. 18:32 19:15
Буда-Кошелівська 19:57 19:59
Жлобин-Пас. 20:29 21:10
Бобруйськ 21:59 22:02
Осиповичі 1 22:33 22:36
Пуховичі 23:04 23:06
Мінськ-Пас. 23:50

Розклад у зворотньому напрямку