Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 100

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Запоріжжя 100 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 07:44
Пуховичі 08:35 08:37
Осиповичі 1 09:10 09:12
Бобруйськ 09:50 09:53
Жлобин-Пас. 10:45 11:06
Буда-Кошелівська 11:35 11:37
Гомель-Пас. 12:22 12:50
Терехівка 13:29 13:59
Хоробичі 13:24 14:12
Городня 14:31 14:33
Сновськ 15:05 15:20
Мена 16:02 16:04
Бахмач-Пас. 17:12 17:32
Конотоп-Пас. 17:54 17:59
Путивль 18:43 18:45
Ворожба 19:15 19:35
Суми 20:26 20:56
Тростянець-Смородине 21:54 21:57
Богодухів 22:50 22:52
Люботин 23:47 23:49
Харків-Пас. 00:19 00:41
Лозова-Пас. 02:35 02:37
Павлоград-1 03:32 03:34
Синельникове-1 04:16 04:18
Запоріжжя-1 05:14

Розклад у зворотньому напрямку