Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 104 2,3,5,7,10,11,13,16,17,19,21,24,25,27/11, 1/12/2019 16:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 15:40
Волноваха 17:00 17:20
Комиш-Зоря 18:45 18:47
Великий Токмак 20:07 20:09
Федорівка 20:55 21:15
Запоріжжя-1 22:19 22:23
Дніпро-Головний 23:58 00:13
Знам'янка-Пас. 03:34 03:47
Київ-Пас. 08:07

Розклад у зворотньому напрямку