Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Полтава Москва 92 безпересадковий вагон з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; будьте уважні, двері вагонів по ст.харків зачиняються о 20:46, потім митний і паспортний контроль 15:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Полтава-Півд. 17:35
Скороходове 18:17 18:19
Люботин 19:17 19:19
Харків-Пас. 19:50 21:16
Бєлгород 23:35 00:35
Курськ 02:45 02:51
Орел 04:37 04:53
Тула 1 Курская 07:04 07:08
Москва-Курська 09:52

Розклад у зворотньому напрямку