Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 19

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Полтава 19 безпересадковий вагон з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 0:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 21:44
Тула 1 Курская 00:10 00:14
Орел 02:22 02:37
Курськ 04:21 04:26
Бєлгород 06:30 07:30
Харків-Пас. 07:51 10:05
Люботин 10:50 10:55
Скороходове 11:57 11:59
Полтава-Півд. 12:38

Розклад у зворотньому напрямку