Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 248

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Вінниця 248 28/10-6/12/2019 по парних, при двох непарних 30,31,2 6:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 12:29
Роздільна-1 13:32 13:34
Подільськ 15:04 15:25
Кодима 16:16 16:18
Крижопіль 16:50 16:52
Вапнярка 17:11 17:13
Рахни 17:45 17:47
Жмеринка-Пас. 18:23 18:34
Гнівань 18:59 19:01
Вінниця 19:21

Розклад у зворотньому напрямку