Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кошице 81 безпересадковий вагон 27/10 - 12/12/2019 щоденно 20:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Козятин-1 20:50 20:55
Вінниця 21:47 21:52
Хмельницький 23:51 23:56
Тернопіль-Пас. 01:42 01:47
Львів 03:42 04:09
Стрий 05:13 05:30
Сколе 06:01 06:03
Славське 06:34 06:36
Лавочне 06:49 06:58
Воловець 07:34 07:44
Свалява 08:15 08:19
Карпати 08:29 08:30
Мукачево 08:45 08:52
Батьово-Пас. 09:24 09:26
Чоп-Пас. 09:46 11:35
Чиєрна Над Тисою 11:46 12:01
Бієл 12:04 12:05
Добра 12:07 12:08
Прибеник 12:11 12:12
Велки Хорес 12:17 12:18
Сомотор 12:27 12:28
Стреда Над Бодрогом 12:33 12:34
Борща 12:37 12:38
Словенске Нове Мєсто 12:42 12:43
Черхов 12:47 12:48
Міхалани 12:53 12:55
Кузміче 13:03 13:05
Кальша 13:11 13:12
Сланець 13:17 13:18
Русков 13:25 13:26
Бохдановице 13:29 13:30
Висна Мюсла 13:32 13:33
Нижня Мюсла 13:36 13:37
Красна Над Хорнадом 13:44 13:45
Кошице Предместя 13:49 13:51
Кошице 13:54

Розклад у зворотньому напрямку