Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 106

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Москва Кур. 106 безпересадковий вагон 27/10-6/12/2019 щоденно 18:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 15:48
Синельникове-2 16:32 16:34
Павлоград-1 18:30 18:35
Лозова-Пас. 19:34 19:38
Харків-Пас. 21:45 22:44
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:00 04:16
Орел 06:01 06:16
Тула 1 Курская 08:26 08:36
Москва-Курська 11:25

Розклад у зворотньому напрямку