Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кур. Дніпро 73 безпересадковий вагон з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 19:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 15:00
Тула 1 Курская 18:14 18:40
Орел 20:50 21:20
Курськ 23:13 23:43
Бєлгород 02:03 03:05
Харків-Пас. 03:23 04:13
Лозова-Пас. 06:08 06:14
Павлоград-1 07:11 07:13
Синельникове-2 08:41 08:43
Дніпро-Головний 09:32

Розклад у зворотньому напрямку