Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Харків 96 1/11-5/12/2019 по непарних 15:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:50
Волноваха 14:13 14:33
Розівка 15:39 15:41
Комиш-Зоря 16:08 16:10
Верхній Токмак-2 16:50 16:53
Великий Токмак 17:43 17:45
Молочанськ 17:58 18:00
Федорівка 18:33 19:03
Запоріжжя-1 20:14 20:34
Синельникове-1 21:33 21:35
Дніпро-Головний 22:26 23:37
Павлоград-1 00:46 00:48
Лозова-Пас. 01:56 02:01
Харків-Пас. 04:30

Розклад у зворотньому напрямку