Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 95

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Маріуполь 95 27,31/10/2019; 2/11-6/12/2019 по парних 14:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 16:25
Лозова-Пас. 18:17 18:19
Павлоград-1 19:15 19:17
Синельникове-1 20:14 20:16
Запоріжжя-1 21:08 21:13
Молочанськ 00:33 00:35
Великий Токмак 00:47 00:49
Верхній Токмак-2 01:44 01:47
Комиш-Зоря 02:30 02:33
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку