Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 786

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 786 з 27/10/2019 щоденно 4:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:21
Видубичі 07:32 07:34
Дарниця 07:44 07:46
Ніжин 08:55 08:57
Плиски 09:27 09:29
Бахмач-Київ. 09:47 09:49
Бахмач-Пас. 09:53 09:55
Конотоп-Пас. 10:16 10:18
Кролевець 10:52 10:54
Терещенська 11:12 11:14
Шостка 11:27

Розклад у зворотньому напрямку