Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 774

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 774 з 27/10/2019 щоденно, крім віторка та середи 4:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 10:32
Дарниця 10:52 10:54
Ніжин 12:05 12:07
Плиски 12:37 12:39
Бахмач-Пас. 13:00 13:02
Конотоп-Пас. 13:23 13:25
Кролевець 14:00 14:02
Терещенська 14:21 14:23
Шостка 14:36

Розклад у зворотньому напрямку