Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 668

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Чернівці 668 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 14:24

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 17:13
Голоби 17:43 17:45
Рожище 18:10 18:16
Ківерці 18:32 18:54
Луцьк 19:11 19:29
Сенкевичівка 20:38 20:54
Горохів 21:31 21:33
Стоянів 22:06 22:18
Радехів 22:42 22:44
Кам'янка-Бузька 23:24 23:26
Львів 00:32 01:01
Ходорів 02:35 02:40
Бурштин 03:17 03:19
Галич 03:33 03:35
Івано-Франківськ 04:08 04:38
Отиня 05:04 05:06
Коршів 05:28 05:30
Коломия 05:47 06:02
Заболотів 06:22 06:32
Снятин 06:58 07:00
Чернівці 07:37

Розклад у зворотньому напрямку