Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 47

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 47 з 27/10/2019 щоденно 28:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 10:52
Берешти 12:59 13:01
Стольничень 13:35 13:39
Фалешти 14:01 14:03
Бельць Ораш 14:46 14:49
Дрокія 15:41 15:43
Окниця 16:56 17:13
Велчинець 17:59 18:38
Могилів-Подільський 18:50 19:40
Жмеринка-Пас. 22:05 22:25
Вінниця 23:07 23:14
Козятин-1 00:03 00:05
Київ-Пас. 02:03 02:18
Конотоп-Пас. 04:58 05:13
Хутір-Михайлівський 06:43 07:23
Суземка 08:52 09:52
Брянськ-Орловськ 11:07 11:22
Сухиничі-Головні 12:46 13:13
Москва-Київська 16:50

Розклад у зворотньому напрямку