Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 135

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 135 з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 12:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 22:46
Межова 23:17 23:19
Просяна Ім.приклонського В.в. 23:44 23:46
Чаплине 23:57 23:59
Синельникове-2 01:00 01:02
Дніпро-Головний 01:47 02:30
Кам'янське-Пас. 03:06 03:08
Верхівцеве 03:37 03:39
П'ятихатки 04:21 04:23
Олександрія 05:37 05:39
Знам'янка-Пас. 06:22 06:27
Кам'янка 07:21 07:23
Ім.тараса Шевченка 07:44 07:47
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:00

Розклад у зворотньому напрямку