Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 712

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 712 (ІНТЕРСІТІ+) з 27/10/2019 щоденно 6:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 16:20
Дружківка 16:31 16:32
Краматорськ 16:39 16:41
Слов'янськ 16:51 16:53
Лозова-Пас. 17:50 17:52
Красноград 18:40 18:41
Полтава-Київська 19:43 19:45
Миргород 20:44 20:49
Дарниця 22:49 22:51
Київ-Пас. 23:05

Розклад у зворотньому напрямку