Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 855

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Сновськ Гомель 855 27/10-7/12/2019 по суботах та неділях; 7/11/2019; відмінено 16/11/2019 3:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Сновськ 16:07
Снов 16:14 16:15
Камка 16:27 16:29
Журавок 16:39 16:40
Городня 16:48 16:52
Кузничі 17:03 17:04
Хоробичі 17:14 17:49
Перепис 17:52 17:56
Лукошко 18:02 18:06
Деревини 18:13 18:23
Терехівка 19:38 20:03
Новобілицька 20:36 20:38
Гомель-Пас. 20:48

Розклад у зворотньому напрямку