Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Курская Кривий Ріг 73 з 27/10/2019 щоденно 46:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 15:00
Тула 1 Курская 18:14 18:40
Орел 20:50 21:20
Курськ 23:13 23:43
Бєлгород 02:03 03:05
Харків-Пас. 03:23 04:13
Лозова-Пас. 06:08 06:14
Павлоград-1 07:11 07:13
Синельникове-1 07:43 08:03
Запоріжжя-1 08:56 09:26
Дніпробуд-2 10:00 10:02
Марганець 10:56 10:58
Нікополь 11:24 11:39
Чортомлик 12:09 12:11
Апостолове 12:54 12:57
Кривий Ріг-Головний 13:38

Розклад у зворотньому напрямку