Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Хмельницький, Львів 73 з 27/10/2019 по непарних (крім 3,5,7/12/2019), при двох непарних 29,31,3 24:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 17:42
Брянськ-Льговский 23:15 23:20
Суземка 00:52 01:42
Хутір-Михайлівський 01:13 01:53
Терещенська 02:24 02:26
Кролевець 02:44 02:46
Конотоп-Пас. 03:18 03:33
Бахмач-Пас. 03:55 03:57
Ніжин 04:44 04:46
Київ-Пас. 06:26 06:57
Козятин-1 09:01 09:03
Калинівка-1 09:46 09:48
Вінниця 10:09 10:14
Гнівань 10:34 10:36
Деражня 11:44 11:46
Хмельницький 12:17 13:05
Волочиськ 14:01 14:03
Підволочиськ 14:11 14:13
Тернопіль-Пас. 14:59 15:04
Злочів 15:57 15:59
Красне 16:23 16:25
Львів 17:11

Розклад у зворотньому напрямку