Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 66

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 66 з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 28:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 23:14
Бульбока 00:05 00:35
Бендер-2 01:04 01:34
Тираспіль 01:51 01:58
Жмеринка-Пас. 07:59 08:19
Вінниця 09:03 09:08
Київ-Пас. 12:05 12:35
Конотоп-Пас. 15:32 15:52
Суземка 19:54 20:44
Навля 21:38 21:40
Брянськ-Орловськ 22:32 22:48
Сухиничі-Головні 00:25 00:56
Калуга-2 02:00 02:05
Москва-Київська 05:08