Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 218

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів Київ 218 10,17,24/11, 1/12/2019 15:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 17:49
Ясіня 18:43 18:46
Ворохта 19:33 19:36
Яремче 20:16 20:33
Делятин 20:48 20:57
Івано-Франківськ 22:04 22:25
Львів 00:58 01:28
Шепетівка 04:46 05:01
Київ-Пас. 09:14