Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 732 (ІНТЕРСІТІ+) з 27/10/2019 щоденно, крім 2-6/12/2019 7:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 15:35
Дніпро-Головний 16:57 17:07
Кам'янське-Пас. 17:34 17:35
П'ятихатки 18:22 18:23
Олександрія 19:05 19:06
Знам'янка-Пас. 19:35 19:36
Ім.тараса Шевченка 20:35 20:36
Київ-Пас. 22:53

Розклад у зворотньому напрямку