Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 341

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 341 з 27/10/2019 щоденно 31:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 10:44
Сухиничі-Головні 14:33 14:59
Брянськ-Орловськ 16:29 17:19
Хутір-Михайлівський 18:13 19:03
Конотоп-Пас. 20:22 20:37
Київ-Пас. 23:21 23:51
Козятин-1 01:56 01:58
Вінниця 02:52 03:03
Жмеринка-Пас. 03:50 04:18
Могилів-Подільський 07:21 08:11
Велчинець 08:23 09:03
Окниця 09:53 10:10
Редиул-Маре 10:34 10:35
Дондюшани 10:49 10:51
Тирнове 11:04 11:05
Дрокія 11:31 11:33
Бельць Ораш 12:27 12:32
Фалешти 13:15 13:18
Унгень 14:18 14:49
Пирлиця 15:13 15:14
Корнешти 15:41 15:42
Сипотень 16:06 16:08
Калараш 16:19 16:22
Стрешени 16:49 16:52
Кишинеу 17:33

Розклад у зворотньому напрямку