Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 771

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Хмельницький 771 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 27/10/2019 щоденно 5:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:44
Фастів-1 00:34 00:36
Попільня 01:01 01:03
Козятин-1 01:43 01:45
Калинівка-1 02:19 02:21
Вінниця 02:39 02:43
Гнівань 03:02 03:04
Жмеринка-Пас. 03:30 03:50
Деражня 04:45 04:47
Хмельницький 05:13

Розклад у зворотньому напрямку