Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Одеса 92 з 27/10/2019 щоденно, крім 19/11, 2-6/12/2019 17:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 12:05
Дружківка 12:25 12:27
Краматорськ 12:37 12:42
Слов'янськ 12:58 13:05
Барвінкове 13:43 13:45
Лозова-Пас. 14:40 15:05
Павлоград-1 16:00 16:04
Синельникове-2 16:39 16:41
Дніпро-Головний 17:48 18:13
Кам'янське-Пас. 18:48 18:50
Вільногірськ 19:42 19:44
П'ятихатки 20:11 20:29
Олександрія 21:43 21:45
Знам'янка-Пас. 22:23 22:43
Кропивницький 23:31 23:34
Плетений Ташлик 00:13 00:15
Новоукраїнка 00:33 00:35
Помічна 00:52 00:54
Южноукраїнська 01:48 01:50
Вознесенськ 02:15 02:17
Веселинове 02:53 02:55
Одеса-Східна 04:48 04:50
Одеса-Головна 05:23

Розклад у зворотньому напрямку