Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 67

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варшава 67 27/10-13/12/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 16:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:13
Хелм 06:15 06:18
Хелм Място 06:22 06:23
Рейовець 06:37 06:38
Травники 06:50 06:51
Свидник Място 07:07 07:08
Люблін 07:18 07:38
Люблін Пулноцоний 07:42 07:43
Любартів 08:02 08:03
Парчів 08:23 08:24
Радзинь-Підляський 08:43 08:44
Луків 09:00 09:25
Седльце 09:43 09:44
Мінськ Мазовецький 10:13 10:14
Варшава-Всходня 10:42 10:44
Варшава Центральна 10:50 10:55
Варшава Заходня 10:59

Розклад у зворотньому напрямку