Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Солотвино Київ 13 з 9/11/2019 щоденно 20:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Солотвино-1 14:30
Тересва 15:07 15:09
Тячів 15:25 15:27
Буштина 15:40 15:42
Хуст 16:05 16:08
Королево 16:28 16:31
Виноградів-Закарпатський 16:48 16:51
Боржава 17:21 17:23
Берегове 17:34 17:37
Косини 17:53 17:54
Батьово-Пас. 18:08 18:10
Чоп-Пас. 18:32 18:53
Ужгород 19:19 19:38
Перечин 20:04 20:06
Сянки 21:46 21:48
Турка 22:22 22:24
Самбір 23:56 23:58
Львів 01:15 01:38
Броди 02:50 02:52
Радивилів 03:02 03:04
Дубно 03:35 03:37
Здолбунів-Пас. 04:10 04:43
Острог 05:06 05:08
Кривин 05:22 05:24
Славута-1 05:37 05:39
Шепетівка 05:59 06:01
Полонне 06:35 06:37
Печанівка 07:00 07:02
Чуднів-Волинськ. 07:28 07:44
Бердичів 08:20 08:22
Фастів-1 09:49 09:51
Київ-Пас. 10:46

Розклад у зворотньому напрямку