Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Львів 120 з 27/10/2019 щоденно 24:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 12:20
Дніпробуд-2 12:54 12:56
Мирова 13:32 13:37
Марганець 13:56 14:01
Нікополь 14:30 14:45
Чортомлик 15:15 15:19
Апостолове 16:04 16:09
Кривий Ріг-Головний 16:47 17:07
Рокувата 17:45 17:50
Олександрія 20:11 20:13
Користівка 20:24 20:26
Знам'янка-Пас. 20:57 21:12
Кропивницький 22:02 22:05
Плетений Ташлик 22:47 22:49
Новоукраїнка 23:10 23:12
Помічна 23:33 23:36
Первомайськ На Бузі 00:29 00:31
Врадіївка 01:05 01:07
Любашівка 01:35 01:37
Балта 02:39 02:41
Слобідка 03:16 03:36
Кодима 04:07 04:09
Крижопіль 04:43 04:45
Вапнярка 05:06 05:08
Ярошенка 05:57 05:59
Жмеринка-Пас. 06:19 06:52
Комарівці 07:37 07:39
Деражня 07:56 07:58
Хмельницький 08:27 08:31
Волочиськ 09:25 09:27
Підволочиськ 09:35 09:37
Тернопіль-Пас. 10:24 10:29
Злочів 11:24 11:26
Красне 11:50 11:52
Підзамче 12:24 12:26
Львів 12:37

Розклад у зворотньому напрямку