Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 31

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рига - Вільнюс - Мінськ - Київ 31 29/10, 3, 7, 11, 15, 23/11, 1, 5/12/2019 20:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рига-Пасажиєру 19:40
Єлгава 20:19 20:44
Шяуляй 21:58 22:01
Вільнюс-Пас. 00:30 00:35
Кяна 01:10 02:00
Гудогай 03:22 04:02
Сморгонь 04:31 04:33
Молодечно 05:02 05:04
Мінськ-Пас. 06:09 06:34
Жлобин-Пас. 10:00 10:05
Калинковичі 11:19 11:33
Словечно 12:24 13:00
Київ-Пас. 15:52

Розклад у зворотньому напрямку