Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 369

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Баку Київ 369 з 26/10/2019 по суботах 58:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Баку-Пас. 01:35
Сумгаїт Головний 02:19 02:22
Шабран 04:21 04:23
Хачмас 05:13 05:33
Ялама 06:25 06:55
Дербент 08:52 09:02
Ізбербаш 10:15 10:18
Манас 10:47 10:49
Махачкала 11:22 11:34
Кизилюрт 12:35 13:00
Кизляр 14:18 14:25
Кочубей 15:20 15:22
Артезиан 16:20 16:40
Улан-Холл 17:28 17:30
Астрахань 20:10 20:55
Аксарайская 21:48 21:50
Верхній Баскунча 00:30 00:40
Володимирівка 01:35 01:37
Волжский 03:43 03:45
Волгоград-1 04:29 05:06
Арчеда 08:00 08:04
Себряково 09:02 09:04
Филонове 10:28 10:30
Олексиково 11:39 11:50
Поворино 12:25 13:00
Новохоперськ 14:02 14:04
Талова 15:04 15:06
Лиски 16:55 17:10
Острогожськ 17:58 18:00
Олексіївка 18:42 18:44
Валуйки 19:59 21:09
Куп'янськ-Вузл. 21:52 22:52
Харків-Пас. 01:13 01:42
Люботин 02:20 02:22
Полтава-Київська 04:39 04:59
Миргород 06:15 06:17
Лубни 07:10 07:12
Гребінка 07:58 08:15
Київ-Пас. 10:20

Розклад у зворотньому напрямку