Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 23

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Одеса 23 з 26/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 20:59
Калуга-2 23:31 23:33
Сухиничі-Головні 00:29 00:55
Брянськ-Орловськ 02:25 03:15
Конотоп-Пас. 05:32 06:12
Бахмач-Пас. 06:34 06:36
Київ-Пас. 08:58 09:28
Козятин-1 11:50 11:52
Вінниця 12:43 12:48
Жмеринка-Пас. 13:32 13:52
Ярошенка 14:15 14:17
Вапнярка 15:07 15:09
Рудниця 15:35 15:37
Кодима 15:55 15:57
Слобідка 16:24 16:26
Подільськ 16:51 16:54
Роздільна-1 18:27 18:29
Одеса-Головна 19:50

Розклад у зворотньому напрямку