Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 143

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків С.петербург 143 з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 27,29,1 30:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 06:21
Люботин 06:56 06:58
Богодухів 07:44 07:46
Тростянець-Смородине 08:40 08:43
Суми 09:36 09:56
Білопілля 10:33 10:35
Ворожба 10:45 11:05
Путивль 11:36 11:38
Конотоп-Пас. 12:21 12:36
Бахмач-Пас. 13:00 13:02
Ніжин 14:00 15:08
Чернігів 16:12 16:37
Терюха 19:10 19:45
Гомель-Пас. 20:14 20:39
Буда-Кошелівська 21:20 21:22
Жлобин-Пас. 21:55 22:10
Рогачєв 22:36 22:37
Бихов 23:12 23:14
Могилів 1 23:59 00:39
Шклов 01:13 01:15
Орша-Центр. 01:51 02:13
Вітебськ Пас. 03:26 03:41
Невель-2 05:15 05:17
Новосокольники 05:59 06:28
Локня 07:30 07:32
Дно 09:00 09:02
Санкт-Петербург-Вітеб. 12:21

Розклад у зворотньому напрямку