Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 111

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Львів 111 ("СЛОБОЖАНЩИНА") з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 20:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:09
Люботин 20:46 20:48
Коломак 21:47 21:49
Полтава-Київська 22:57 23:17
Решетилівка 23:46 23:48
Яреськи 00:14 00:16
Гоголеве 00:32 00:50
Миргород 01:10 01:12
Ромодан 01:36 01:39
Лубни 02:10 02:12
Гребінка 02:44 02:46
Яготин 03:22 03:24
Київ-Пас. 04:38 05:08
Фастів-1 06:03 06:05
Козятин-1 07:18 07:39
Калинівка-1 08:18 08:20
Вінниця 08:41 08:49
Жмеринка-Пас. 10:05 10:31
Хмельницький 11:59 12:04
Волочиськ 13:04 13:06
Підволочиськ 13:16 13:26
Тернопіль-Пас. 14:13 14:18
Злочів 15:15 15:17
Красне 15:39 15:41
Підзамче 16:14 16:16
Львів 16:26

Розклад у зворотньому напрямку