Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 162

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 162 2,10,24/11/2019 14:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:47
Херсон 22:42 22:52
Снігурівка 23:39 23:41
Апостолове 01:35 01:57
Кривий Ріг-Головний 02:44 03:02
Долинська 05:18 05:23
Ім.тараса Шевченка 08:05 08:22
Цвіткове 08:51 08:53
Городище 09:08 09:10
Миронівка 09:56 10:00
Біла Церква 10:53 10:55
Фастів-1 11:28 11:30
Київ-Пас. 12:32

Розклад у зворотньому напрямку