Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 24

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Москва 24 з 27/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:08
Роздільна-1 16:07 16:09
Подільськ 17:33 17:36
Слобідка 18:03 18:05
Кодима 18:31 18:33
Рудниця 18:55 18:57
Вапнярка 19:27 19:29
Ярошенка 20:16 20:18
Жмеринка-Пас. 20:38 20:58
Вінниця 21:42 21:47
Козятин-1 22:39 22:41
Київ-Пас. 00:46 01:11
Бахмач-Пас. 03:31 03:33
Конотоп-Пас. 03:55 04:25
Суземка 07:19 08:09
Брянськ-Орловськ 09:35 09:50
Сухиничі-Головні 11:18 12:01
Калуга-2 13:03 13:05
Москва-Київська 15:30

Розклад у зворотньому напрямку