Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 371

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Могилів Львів 371 27/10-7/12/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3; відмінено 25,27/11/2019 18:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Могилів 1 15:40
Несета 16:58 16:59
Єлізово 17:16 17:18
Осиповичі 1 17:43 17:48
Мінськ-Пас. 19:16 19:44
Столбці 21:03 21:14
Барановичі-Полесские 22:11 22:35
Ляховичі 22:54 22:56
Ганцевичі 23:23 23:25
Лунінець 00:17 00:39
Припять 00:54 00:56
Видибір 01:11 01:13
Горинь 01:33 02:13
Удрицьк 01:30 02:30
Дубровиця 02:54 02:56
Сарни 03:23 03:27
Костопіль 04:16 04:18
Рівне 04:58 05:04
Здолбунів-Пас. 05:22 05:46
Дубно 06:27 06:29
Львів 08:46

Розклад у зворотньому напрямку