Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 670

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кременчук Бахмач 670 з 27/10/2019 щоденно, крім вівторків та четвергів 7:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кременчук-Пас. 00:15
Кагамлицька 00:29 00:31
Глобине 01:06 01:08
Веселий Поділ 01:29 01:34
Хорол 01:54 01:56
З.п.185 Км 02:14 02:15
Ромодан 02:25 02:35
Дібровський К/з 02:54 02:55
Сенча 03:10 03:11
З.п.146 Км 03:18 03:19
Бодаква 03:25 03:26
Лохвиця 03:38 03:53
Сула 04:02 04:04
Юсківці 04:17 04:18
Андріяшівка 04:31 04:32
Перекопівка 04:39 04:40
Біловоди 04:48 04:49
Ромни 05:08 05:28
Рогинці 05:46 05:47
Талалаївка 06:04 06:06
Рубанка 06:38 06:39
З.п.25 Км 06:47 06:48
Григорівка 06:56 06:58
Курінь 07:07 07:08
Бахмач-Пас. 07:25

Розклад у зворотньому напрямку