Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 60

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 60 ("ЧАЙКА") 28,30/10/2019; з 1/11/2019 по непарних 13:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 19:21
Одеса-Східна 19:52 19:54
Вознесенськ 22:23 22:26
Южноукраїнська 22:56 22:58
Помічна 23:47 23:50
Новоукраїнка 00:06 00:08
Кропивницький 00:58 01:08
Знам'янка-Пас. 01:55 02:17
Користівка 02:46 02:48
Павлиш 03:24 03:26
Кременчук-Пас. 03:55 04:17
Полтава-Півд. 05:52 06:12
Коломак 07:01 07:03
Люботин 07:49 07:51
Харків-Пас. 08:21

Розклад у зворотньому напрямку