Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 59

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Одеса 59 ("ЧАЙКА") 27,29,31/10/2019; з 2/11/2019 по парних 13:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 17:04
Люботин 17:38 17:40
Коломак 18:28 18:29
Полтава-Півд. 19:19 19:39
Кременчук-Пас. 21:19 21:41
Павлиш 22:13 22:15
Користівка 22:43 22:45
Знам'янка-Пас. 23:14 23:37
Кропивницький 00:25 00:35
Новоукраїнка 01:33 01:35
Помічна 01:52 01:55
Южноукраїнська 02:43 02:45
Вознесенськ 03:07 03:10
Одеса-Східна 05:31 05:33
Одеса-Головна 06:08

Розклад у зворотньому напрямку