Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 47

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 47 з 27/10/2019 щоденно 28:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 20:16
Сухиничі-Головні 23:35 00:06
Брянськ-Орловськ 01:32 02:22
Хутір-Михайлівський 03:06 03:51
Конотоп-Пас. 05:13 05:32
Київ-Пас. 08:19 08:39
Козятин-1 10:49 10:50
Вінниця 11:42 11:47
Жмеринка-Пас. 12:34 12:54
Могилів-Подільський 15:07 15:52
Велчинець 16:04 16:44
Гирбова 17:21 17:30
Окниця 17:46 18:03
Дрокія 19:18 19:20
Бельць Ораш 20:13 20:19
Фалешти 21:02 21:05
Берешти 21:55 21:57
Кишинеу 00:09

Розклад у зворотньому напрямку