Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Хмельницький 138 з 27/10/2019 щоденно 20:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 15:10
Рубіжне 15:32 15:37
Кремінне 15:52 15:54
Кабанне 16:14 16:16
Сватове 16:37 16:39
Куземівка 17:07 17:09
Кислівка 17:27 17:32
Куп'янськ-Вузл. 17:55 18:17
Шевченкове-Півд. 18:54 18:56
Гракове 19:14 19:16
Чугуїв 19:34 19:36
Харків-Пас. 20:29 20:54
Люботин 21:28 21:30
Полтава-Київська 23:51 00:11
Решетилівка 00:40 00:42
Гоголеве 01:16 01:18
Миргород 01:36 01:38
Ромодан 02:04 02:06
Лубни 02:34 02:36
Гребінка 03:07 03:15
Дарниця 04:45 04:47
Київ-Пас. 05:05 05:38
Фастів-1 06:35 06:37
Козятин-1 07:50 07:55
Вінниця 09:28 09:33
Гнівань 09:54 09:56
Браїлів 10:10 10:12
Хмельницький 11:45

Розклад у зворотньому напрямку