Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
С.петербург Харків 53 з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 28:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Санкт-Петербург-Вітеб. 16:10
Дно 19:36 19:46
Локня 21:21 21:23
Новосокольники 22:10 22:39
Невель-2 23:21 23:23
Вітебськ Пас. 00:49 01:00
Орша-Центр. 02:14 02:36
Шклов 03:12 03:14
Могилів 1 03:50 03:56
Бихов 04:46 04:54
Рогачєв 05:35 05:37
Жлобин-Пас. 06:07 06:10
Гомель-Пас. 07:36 07:59
Терюха 08:33 09:08
Чернігів 09:44 10:09
Ніжин 11:11 11:38
Бахмач-Пас. 12:36 12:38
Конотоп-Пас. 13:00 13:15
Путивль 14:01 14:03
Ворожба 14:36 14:58
Білопілля 15:10 15:12
Суми 16:02 16:22
Тростянець-Смородине 17:27 17:29
Богодухів 18:25 18:27
Люботин 19:22 19:26
Харків-Пас. 19:57

Розклад у зворотньому напрямку