Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки  (дійсний до 07.12.2019 року)


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Черкаси 96 ("ТЯСМИН") 28/10/2019; 4,8,12,16,20,24,28/11/12/2019 15:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 12:39
Красне 13:23 13:25
Злочів 13:47 13:49
Тернопіль-Пас. 14:45 14:50
Підволочиськ 15:41 15:51
Волочиськ 16:00 16:02
Хмельницький 17:01 17:06
Деражня 17:37 17:39
Жмеринка-Пас. 18:37 19:07
Вапнярка 20:37 20:57
Кирнасівка 21:19 21:21
Ладижин 21:47 21:56
Губник 22:15 22:17
Зятківці 22:31 22:33
Кублич 22:50 22:52
Христинівка 23:22 23:31
Поташ 00:02 00:09
Тальне 00:43 00:46
Звенигородка 01:19 01:22
Багачеве 01:32 01:35
Шпола 02:04 02:07
Ім.тараса Шевченка 02:58 03:28
Черкаси 04:06

Розклад у зворотньому напрямку