Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Лисичанськ 140 з 27/10/2019 щоденно, крім 28,29,30/10/2019 12:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 07:03
Синельникове-2 07:47 07:49
Павлоград-1 08:23 08:26
Варварівка 08:48 08:50
Лозова-Пас. 09:41 09:53
Краснопавлівка 10:15 10:17
Лихачове 10:38 10:43
Харків-Пас. 11:49 12:19
Зміїв 12:57 12:59
Балаклія 13:34 13:36
Ізюм 14:23 14:25
Святогірськ 14:50 15:20
Радьківськ.піски 15:49 15:51
Переддонбасівська 16:03 16:05
Ім.олега Крючкова 16:15 16:17
Куп'янськ-Вузл. 16:40 17:02
Кислівка 17:30 17:32
Куземівка 17:50 17:52
Сватове 18:17 18:24
Кабанне 18:47 18:49
Кремінне 19:10 19:12
Рубіжне 19:27 19:30
Лисичанськ 19:50

Розклад у зворотньому напрямку